Aktualności

2023.06.16

IX Powiatowa Spartakiada Osób Niepełnosprawnych

IX Powiatowa Spartakiada Osób Niepełnosprawnych

W piątek 16 czerwca odbyła się IX Powiatowa Spartakiada Osób Niepełnosprawnych, współfinasowana przez Starostwo Powiatowe w Ostrołęce i Gminę Goworowo.

Pogoda już po raz 9 nie zawiodła, aura była dla nas łaskawa. Zawodników również zgłosiło się o kilkanaście osób więcej niż dotychczas. Jako organizatorów i współorganizatorów bardzo nas to cieszy. Oznacza to, że organizacja spartakiady, dobór konkurencji, atmosfera bardzo uczestnikom odpowiada.

Rangę imprezy niewątpliwie podniosła obecność znakomitych gości na czele ze Starostą Powiatu Ostrołęckiego Panem Stanisławem Kubłem, Wójtem Gminy Goworowo Panem Piotrem Kosiorkiem. Swoją obecnością zaszczycili nas również przedstawiciele Rady Gminy Goworowo z Panią przewodniczącą na czele oraz Panie z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrołęce z Panią Dyrektor Edytą Pędzich. Zawodnikom kibicowali Dyrektorzy i Kierownicy jednostek organizacyjnych z naszej gminy i zaprzyjaźnionych z nami gmin powiatu ostrołęckiego.
Dziękujemy bardzo serdecznie naszym gościom.

Niezawodnie obecni byli opiekunowie i rodzice osób z niepełnosprawnościami oraz wolontariusze, którzy jak zawsze dzielnie pomagali zawodnikom podczas zmagań sportowych i organizatorom podczas serwowania posiłku.
Gorąco za to dziękujemy.

Szczególnie serdecznie dziękujemy naszemu sponsorowi Panu Marcinowi Gryz z firmy KLIMATYZACJA-CHŁODNICTWO GRYZ-TEAM i firmom ALUPROF i ALIPLAST. Pan Marcin przekazał dla wszystkich zawodników medale za udział i bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dzień spartakiady był prawdziwym dniem radości i byliśmy tam wszyscy razem.

Więcej informacji...

<<< powrótStowarzyszenie Osób i Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych
"Jesteśmy Betanią"

Czarnowo 63
07-440 Czarnowo
tel. 600-039-920, 508-360-493
e-mail: jestesmybetania@wp.pl


© 2023 betania.org.pl