AKTUALNOŚCI
Data wydarzenia: 2025-08-31

Stowarzyszenie „Jesteśmy Betanią” zaprasza na rodzinny piknik charytatywny pod hasłem „Budowanie przyszłości pełnej nadziei z Betanią”.
Partner wydarzenia: Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Patroni medialni: Tygodnik Ostrołęcki, Moja Ostrołęka.
Do zobaczenia na boisku „Orza” w Goworowie! Razem budujemy przyszłość pełną nadziei.
Przeczytaj również:
Piknik charytatywny "Budowanie przyszłości pełnej nadziei z Betanią" odbędzie się 31.08.2025 w Goworowie
Tygodnik Ostrołęcki, 21.08.2025
Przeczytaj również:
Gość radia Oko – Jadwiga Garbarczyk
Radio OKO, 27.08.2025