AKTUALNOŚCI

31 sierpnia - Piknik charytatywny „Budowanie przyszłości pełnej nadziei z Betanią”

Data wydarzenia: 2025-08-31

31 sierpnia - Piknik charytatywny „Budowanie przyszłości pełnej nadziei z Betanią”

Stowarzyszenie „Jesteśmy Betanią” zaprasza na rodzinny piknik charytatywny pod hasłem „Budowanie przyszłości pełnej nadziei z Betanią”.

  • Miejsce: Boisko Klubu Sportowego „Orz” w Goworowie
  • Data: niedziela, 31 sierpnia
  • Start: godz. 13:00
  • Wstęp: wolny

Program

  1. 13:00 – oficjalne rozpoczęcie
  2. 13:10 – występ Zespołu Pieśni i Tańca Wyszków
  3. 14:00 – licytacje (różne w ciągu dnia)
  4. 14:10 – występ uczniów Szkoły Podstawowej w Goworowie
  5. 14:45 – występ członków „Jesteśmy Betanią” i uczestników ŚDS w Czarnowie
  6. 15:15 – Klub Seniora „Jesienne Kwiaty”
  7. 15:30Adam Wołosz (wokal & gitara)
  8. 16:15 – Zumba dla najmłodszych (Milena Mroczkowska)
  9. 16:30 – Jacek Kowalski (akordeon)
  10. 16:45Jacek Gwiazda (występ artystyczny)
  11. 17:15 – zespół „Arka Arka
  12. 17:45 – Agnieszka Drabot & „Chłopcy z Placu Bema

Dodatkowe atrakcje od 13:00

  • dmuchańce, konkursy i zabawy dla dzieci
  • plecenie warkoczyków, malowanie twarzy, kolorowe tatuaże
  • fotobudka 180°
  • darmowy pomiar ciśnienia i poziomu cukru
  • pokazy, stoiska i animacje m.in.: Klub Sportowy ORZ, Koła Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenie „OSTOJA”, Be Safe Paweł Skuza, OSP (pokazy strażackie), Carolina Toyota Ostrołęka, EkoDialog Maciej Miłczyski, GOKSiR, GOPS

Partner wydarzenia: Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Patroni medialni: Tygodnik Ostrołęcki, Moja Ostrołęka.

Do zobaczenia na boisku „Orza” w Goworowie! Razem budujemy przyszłość pełną nadziei.

Przeczytaj również:

Gość radia Oko – Jadwiga Garbarczyk
Radio OKO, 27.08.2025